Awarded 'Best of Salt Lake' for Health Food 2016

Food Prep Lesson for 2

$120.00 $90.00

Food Prep Lesson for 2 Includes: 

  • Individual Customized shopping list
  • Menu for the week
  • Recipes for the meals
  • Home visit /tutorial on how to prep & portion your meals
*Only available if you live in Utah (Utah Valley, Salt Lake County & Weber County) Traveling Fee may be applied if outside of a 15 mile radius.

Reviews